א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ביובית חדרה

 
 
מערת הביוב היא מערכת מסובכת שנמשכת לאורך כל המדינה מהבתים, העסקים והמפעלים ברחבי הארץ ועד לנקודות השפיכה שלהם בנחלים או במכונים לטיהור שפכים. זה הזמן ללמוד דבר או שניים על מערכת הביוב כדי שבפעם הבאה כשיש בה בעיה, תוכל ולהבין אותה טוב יותר וכמובן למנוע את הבעיות מלכתחילה. אנו ב-א.א. המבצעים נשמח להסביר לכם את כל הפרטים הכי חשובים כי את מערכת הביוב אנו מכירים כמו את כף ידנו!
 
 
 

כיצד בנויה מערכת הביוב?

 
 
לכולנו נדמה שאנו מכירים את מערכת הביוב אך למעשה זו רק היכרות שטחית ביותר. מהברז בכיור או במטבח המים זורמים עד שהם מגיעים לצינורות גדולים יותר, ומשם לצינורות גדולים יותר וכן הלאה עד שהם מגיעים לצינור מרכזי שמנקז את המים של אזור גדול. נכון שכך זה פועל אך זו הבנה מאוד שטחית ולמעשה החלוקה הרבה יותר מורכבת. לכל בניין או לכל אזור, בין אם מדובר בשכונה או בכמה רחובות, יש בור שופכין שמרכז את כל המים והפסולת שנוקזו. מהבורות הללו שבהם יש סינון שימנע בעיות בהמשך. אותו בור שופכין מטופל על ידי ביובית חדרה או ביובית ברעננה כשיש צורך.
 
 
 
 
 

מתי יש צורך לטפל בבור השופכין?

 
כשיש בעיה בבור השופכין ציבור שלם יכול לסבול. למעשה ביובית חדרה יכולה לפתור את הבעיה במהירות אך לא תמיד הבעיות הללו יתגלו מיד כשהן מופיעות. למשל, ברגע שיש סתימה, ייקח זמן עד שהציבור ישיב לב לכך ובדרך כלל הצפה תהיה הסימן הראשוני. אחרי שיש הצפה הבעיות יכולות להיות רבות, ולא תמיד ברור האם הבעיה היא בבור או בצינור אחר, ולכן חשוב לקרוא לצוות ביובית מוסמך שיבצע את הטיפול שרק הוא יודע לעשות. בור זה יכול להיסתם בגלל פסולת ביתית שנכנסה אליו וזו למעשה הסיבה הכי נפוצה, כמו מוצרי היגיינה או מגבונים, אך גם משורשים שחדרו לביוב.

 

כיצד שורשים חודרים לביוב?

 
  • למרות שהעולם נהיה יותר ויותר אורבני לכולם חשוב תמיד לשלב כמה שיותר עצים וצומח. זה נותן תחושה טובה יותר ולמעשה הרבה יותר פשוט לחיות כך שיש לנו קצת ירוק בעיניים, מה גם שמבחינה ביולוגית חשוב מאוד שיהיו עצים שישתלבו גם במתארים עירוניים למען יחסי הגומלין שלנו איתם.
  • למרות היתרונות שהם מספקים העצים יכולים ליצור בעיות מתחת לפני הקרקע. העץ שואף להתפשט עם השורשים שלו לכל עבר ולקבע את עצמו באדמה והשורשים הללו חזקים ביותר ויכולים להגיע עד לצינורות הביוב הכי חזקים שיש, בעקבות הכוח המתמשך והעצום שלהם.
  • כדי להוציא את השורשים מהביוב יש צורך להזמין ביובית חדרה או בסביבה וכך למעשה לחתוך אותם ולשלוף אותם משם, או למוסס אותם ולשטוף אותם עם מים. פעולה זו מתבצעת על ידי רובוט מתקדם במיוחד.
 


שהביוב לא יטריד אתכם!
התקשרו עוד היום לא.א המבצעים וקבלו את השירות המהיר ביותר!