א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ביובית דחוף

 
 
אם אתם צריכים ביובית דחוף, אתם יודעים שאנחנו תמיד כאן בשבילכם. אין ספק שכשעולה הצורך בביובית, אי אפשר לחכות ולו דקה אחת נוספת, כי כל רגע הבעיה יכולה להחמיר. אנחנו ב-א. א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ תמיד כאן לשירותכם בכל עת כדי לספק לכם את הפתרון הכי מהיר ומקצועי שיכול להיות, בלי פשרות ובלי טעויות. מערכת הביוב שלכם צריכה אותנו ואנחנו תמיד כאן בשבילה ובשבילכם!
 
 
 
ביובית דחוף
 
 
 
 

מה עושים כשצריך ביובית דחוף?

 
 
אנו ב-א. א. המבצעים תמיד עומדים לשירות הלקוחות שלנו עם כל סוגי הביובית הכי מתקדמות שיש, ביוביות גדולות, ביוביות נמוכות, ביובית נגררת שנגררת עם משאית ייעודית ולכולן יש את כל האפשרויות הכי מתקדמות כדי לפתור כול מצב. צריכים צוות ביובית לשטיפת קווי ביוב? צריכים לשאוב את ההצפה שמחריבה לכם את השגרה? נתקלתם בסתימה כלשהי בחניון ולא יודעים כיצד אפשר להגיע לפתרון? אנחנו ב- א. א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ כבר בדרך אליכם!
 
 

מדוע כדאי לכם לבחור בנו?

 
  • כשעולה הצורך בביובית באופן קריטי ובהול, אין ספק שמהירות הפעולה היא דבר הכרחי במיוחד. אנחנו ב- א. א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ תמיד זמינים לכל קריאה שהיא, גם בימי שבת וחג וגם בשעות הקטנות של הלילה. צוות ביובית שלא יהיה זמין תמיד לא ייתן שירות מלא ללקוחות הקבועים והחדשים שלו וזה הזמן לבחור במקצוענים ובאמינים ביותר שיש. עבודה שקופה וגלויה היא ערך בסיסי כבר שנים רבות לאורך כל פעולותינו!

  • צוות ביובית לא רק צריך לענות מהר אלא גם להגיע מהר בפועל. אי אפשר לקחת את הזמן שהביוב מתחיל לעלות על גדותיו ולא רק למרר את חיי הדיירים במקום, הוא גם יוצר פגיעה תברואתית שתלך ותחמיר עם הזמן ולמעשה יוצר נזק כלכלי כבד שיהיה הרבה יותר קשה לטפל בו בהמשך. כמו כן, אנו מעניקים טיפול מהיר ביותר כאשר אין זמן להתמהמהות מיותרת, בסופו של דבר הלקוחות שלנו צריכים אותנו אך ההבדל ביננו לבין החברות האחרות הוא שאנו מספקים טיפול מקצועי גם במתארים לחוצים ודחופים.

  • עצם העובדה שאתם צריכים ביובית דחוף לא הופכת את הטיפול לפחות איכותי ומקצועי. להיפך, הגדולה של צוות ביובית הוא בטיפול מהיר ואיכותי באותה מידה כאשר אין פשרות על שני הערכים החשובים הללו. עניין זה נובע מהמקצועיות והניסיון האדירים שיש לנו ובמשך השנים כבר ראינו הכול וטיפלנו במגוון לקוחות בכל המגזרים, וזו בדיוק הסיבה למה אתם יכולים לסמוך עלינו בעיניים עצומות!

אז מה יכול לקרות שזה כל כך דחוף?

 
אחרי שהבנתם שכשעולה הצורך בביובית באופן בהול צריך להתקשר אלינו, הגיע הזמן להבין מה בדיוק יכול לקרות למערכת הביוב שלכם שמצריך טיפול מקצועי של צוות מנצח. הבעיה הכי נפוצה הן ההצפות. אף אחד לא אוהב לראות שהביוב עולה על גדותיו כמו שאף אחד לא אוהב לראות כיצד מי הגשמים התנקזו למקום הלא נכון וכעת כל המרתף או החניון התת קרקעי מוצף. זה יכול לקרות במתארים פרטיים, זה יכול לקרות לעסקים וכמובן שזה יכול לקרות גם למפעלים. זה הזמן לקרוא לנו כדי שנגיע עם הביוביות הכי מתקדמות שיש ונשאב את המים כולל את הפסולת שסתמה אותה, על ידי יניקה חזקה ומתקדמת.
 

הגיע הזמן לפתוח סתימות ולהוציא את השורשים

 
 
שטיפת קווי ביוב היא אחת הפעולות הנפוצות ביותר שיש אך למעשה זה הזמן שלכם להבין כיצד היא בדיוק מתבצעת. ההבדל ביננו לבין חברות אחרות היא שאנחנו נדאג שתבינו בדיוק מה מתבצע במערכת הביוב שלכם, כאשר גם כשאתם מזמינים ביובית דחוף, הידיעה שלכם חשובה מאוד גם לכם וגם לנו. שטיפת קווי ביוב בלחץ גבוה מתאפשרת בזכות הכוח העצום שיש לביובית והיא מגיעה עד לצינורות הכי קטנים בהסתעפויות האחרונות. כך ניתן לפתוח סתימות ביתר קלות כאשר גם כשהבעיה היא שורשים מעצים סמוכים שפלשו לצינורות הביוב, נסביר לכם בדיוק איך נוציא אותם.