א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ביובית בתל אביב

 
 
מכירים את המשאית העגולה עם הצינורות שמחוברים אליה שמגיעה למקומות שונים בארץ ומטפלת בהצפות ביוב? זוהי הביובית! העניין עם ביובית מקצועית הוא ההתאמה המלאה שלה לתנאי שטח שונים. לפעמים הגישה שלה לחניונים תהיה בעייתית, ואז נצטרך להשתמש במשאית קטנה לחניונים. לעתים היא תידרש לנוע בתנועה צפופה, ואז נצטרך להיעזר בשירותיהם של נהגים מיומנים שמכירים את האופן שבו מתנהלת העיר, ולפעמים פשוט נצטרך לדעת בדיוק מה עושים ואיך עושים זאת כדי לטפל בבעיה בצורה המהירה והטובה ביותר שרק אפשר. אבל בשביל זה אנחנו כאן! בעמוד זה תקבלו מידע על שירותי ביובית בתל אביב ועל האופן בו הם נבדלים משירותים דומים בערים אחרות ברחבי הארץ.
 
 
 
ביובית בתל אביב
 
 
 
 
 

במה נבדלים שירותי ביובית בתל אביב משאר חלקי הארץ?

 
 
אם בערים הרגילות הצפה של ביוב דורשת אך ורק הגעה למקום וטיפול בסתימה, הרי שבתל אביב העיר הגדולה, העניינים מסתבכים קצת. תל אביב היא בירתה התרבותית של מדינת ישראל, שבה צפיפות האוכלוסייה וצפיפות כלי הרכב הן הגדולות ביותר במדינה. בשל כך, הגישה לאזורים שונים של העיר עם משאית נחשבת לסבוכה וקשה, ולעתים אף בלתי אפשרית. בנוסף, בעיר זו קיימים גורדי שחקים ובניינים גבוהים רבים שמתחתם יש חניונים. במקרים כאלה ואחרים, שירותי ביובית מקצועיים דורשים יציאה מהשגרה, ומאמץ מיוחד יותר עבור התאמה מלאה לתנאי השטח. בין אם זה קריאה למשאית קטנה במקרים של גישה בעייתית מבחינת הגובה המקסימלי המותר, ובין אם מדובר במקרים של תנועה עמוסה ועצירתה באמצעים המוכרים למפעיל הביובית, ישנו צורך במפעילים מקצועיים שיודעים להתאים את סוג העבודה למשימה עצמה, בדיוק כמו המפעילים של א.א. המבצעים.
 
 

באיזו תדירות העיר תל אביב צריכה שירותי ביובית?

 
כיאה לעיר ישנה שקיימת כבר כ-100 שנה, ולעיר בה מבקרים ומתגוררים מיליוני אנשים, הביוב בה נסתם, והרבה. פעמים רבות דיירי בניינים ובתים פרטיים מוצאים את עצמם ניצבים אל מול שלולית ביוב ענקית שנגרמה כתוצאה מביוב שעלה על גדותיו. בחודשי החורף הגשומים, מערכת הניקוז העירונית קורסת לעיתים וגורמת להצפות של רחובות שלמים שלא יכולים להתמודד עם כמות המים הגבוהה שירדה באזור. התדירות הגבוהה של שירותי הביובית הנדרשים בעיר תל אביב גורמים לביקוש גבוה לשירותי ביובית בתל אביב, ולמיומנות גבוהה של אנשי המקצוע המספקים שירותים באזור, וזאת לאור מידת ההתאמה הגבוהה הנדרשת מהם במקרים של טיפול בתקלות ובעיות כאלה ואחרות במערכת הביוב העירונית.

אם יש לכם שאלה או בקשה, אם נתקעתם עם שלולית מול הבית או הבניין, אם הביוב שלכם הוצף ואתם אובדי עצות, אל תבזבזו ולו עוד רגע קט! צרו איתנו קשר תכף ומיד באמצעות שיחת טלפון למספר 072-3259955 או באמצעות מילוי פרטיכם בטופס יצירת הקשר שבאתר.