א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ביובית ברמת גן

 
 
יש לא מעט עסקים אשר מפעילים מטבחים תעשייתיים - בתי מלון, בתי קפה, מסעדות, ועוד. מה משותף לכל העסקים הללו? שבין השאר, יש להם פסולת שומנית גבוהה מאד, הרבה יותר מאשר זו של הצרכן הביתי. למה זה חשוב? כי החוק במדינת ישראל מחייב במקרים הללו התקנה של בור שומן מיוחד, ונפרד מתשתית הביוב.
המטרה של בור השומן הוא למנוע זליגת חומרים שומניים בכמות גבוהה לביוב, ובכך לגרום לסתימה. אולם, גם לבור השומן יש בסופו של יום קיבולת מקסימלית - ולכן חשוב מאד להזמין ביובית ברמת גן שתבצע שאיבה לבור.
 
 
 
ביובית ברמת גן
 
 
 
 
 

להכיר את הביובית מקרוב

 
 
  • מה עושה הביובית? - אפשר להזמין כיום ביובית ברמת גן למטרות נוספות מגוונות מאד הקשורות בתחזוקה וטיפול בתשתיות הצנרת במגזר הפרטי, העסקי והתעשייתי. הביובית היא משאית גדולה מאד עם יכולות של שאיבה וכן שלשטיפה בלחץ גבוה, בעזרת השחלת צינורות גמישים. לביובית עצמה מיכל גדול מאד והיא ניידת, כך שהיא יכולה לפרקו את הפסולת באתרים מורשים בארץ.
  • ומה היא עושה עם בורות השומן? - אם יש לכם בור שומן שאתם רואים שמתחיל להתמלא, הרי שצריך להזמין במהירות ביובית ברמת גן על מנת שזו תבצע שאיבה. אם הבור יהיה כבר מלא עד אפס מקום,התוצאה תהיה דליפה של שומן החוצה, ובעיה רצינית מאד במטבח התעשייתי שלכם, ואולי אף עלול להיווצר שיתוק מוחלט של העסק. לעומת זאת, אם מזמינים את הביובית, היא שואבת במהירות את השומן שבתוך הבור, וניתן להשתמש בו מחדש.
  • לאן השומן עובר? - חשוב מאד להקפיד ולהזמין ביובית ברמת גן אשר פועלת כחוק עם רישיון מלא, ובין השאר זה יתבטא גם בהטמנה של השומן שהיא שואבת. ביובית שפועלת כחוק תדאג לכך שהשומן יעבור אך ורק אל אתרי ההטמנה המורשים בארץ, וכך גם מונעים זיהום של הקרקעות, וגם פועלים כחוק!