א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ביובית ברמת גן

 
 
ישלא מעט עסקי ם אשר מפעילים מטבחים תעשייתיים - בתי מלון, בתי קפה, מסעדות, ועוד.מה משותף לכל העסקים הללו? שבין השאר, יש להם פסולת שומנית גבוהה מאד, הרבה יותרמאשר זו של הצרכן הביתי. למה זה חשוב? כי החוק במדינת ישראל מחייב במקרים הללוהתקנה של בור שומן מיוחד, ונפרד מתשתית הביוב.
המטרה של בור השומן הוא למנוע זליגתחומרים שומניים בכמות גבוהה לביוב, ובכך לגרום לסתימה. אולם, גם לבור השומן יש בסופושל יום קיבולת מקסימלית - ולכן חשוב מאד להזמין ביובית ברמת גן שתבצע שאיבה לבור.
 
 
 
ביובית ברמת גן
 
 
 
 
 

להכיר את הביובית מקרוב

 
 
  • מה עושה הביובית? - אפשר להזמין כיום ביוביתברמת גן למטרות נוספות מגוונות מאד הקשורות בתחזוקה וטיפול בתשתיות הצנרת במגזרהפרטי, העסקי והתעשייתי. הביובית היא משאית גדולה מאד עם יכולות של שאיבה וכן שלשטיפה בלחץ גבוה, בעזרת השחלת צינורות גמישים. לביובית עצמה מיכל גדול מאד והיאניידת, כך שהיא יכולה לפרקו את הפסולת באתרים מורשים בארץ.
  • ומה היא עושה עם בורות השומן? - אם יש לכם בור שומן שאתםרואים שמתחיל להתמלא, הרי שצריך להזמין במהירות ביובית ברמת גן על מנת שזו תבצעשאיבה. אם הבור יהיה כבר מלא עד אפס מקום,התוצאה תהיה דליפה של שומן החוצה, ובעיה רצינית מאד במטבח התעשייתי שלכם, ואולי אףעלול להיווצר שיתוק מוחלט של העסק. לעומת זאת, אם מזמינים את הביובית, היא שואבתבמהירות את השומן שבתוך הבור, וניתן להשתמש בו מחדש.
  • לאן השומן עובר? - חשוב מאד להקפיד ולהזמיןביובית ברמת גן אשר פועלת כחוק עם רישיון מלא, ובין השאר זה יתבטא גם בהטמנה שלהשומן שהיא שואבת. ביובית שפועלת כחוק תדאג לכך שהשומן יעבור אך ורק אל אתריההטמנה המורשים בארץ, וכך גם מונעים זיהום של הקרקעות, וגם פועלים כחוק!
 
 

פונים אלינו ומקבלים שירות מצוין

 
בפניההמהירה לחברת א.א המבצעים אתם יכולים להיות רגועים לגמרי -
אנו מתמחים בין השאר גםבשאיבה של בורות שומן מכל סוג, ודואגים לפינוי אך ורק לאתרים המורשים.