א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ביובית בנס ציונה

 
 
אם אתם צריכים ביובית בנס ציונה, ביובית בראשון לציון, ביובית בירושלים או בכל עיר אחרת ברחבי הארץ, אתם כבר יודעים למי צריך לפנות כדי לקבל את מבוקשכם. אנו ב-א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ מבצעים עבודות ביוב רבות כבר שלושים שנים ויותר, וכל בעיה תיפתר במהרה על ידי הצוות המקצועי שלנו. בסופו של דבר כל אחד יכול לקבל את השירות הכי טוב שיש אם הוא יודע למי להתקשר, וזה הזמן להבין מתי כדאי לכם להתקשר אלינו בעצמכם!
 
 
 

מה כוללים השירותים שאנו מבצעים?

 
 
  • אנו מבצעים תחזוקה כוללת לכל מערכת ביוב כבר שנים רבות וגם אתם יכולים להצטרף למעגל גדול של לקוחות מרוצים. בסופו של דבר על אחד יכול לקבל את השירות הכי טוב בלי להזכיר לנו להגיע כי כשמדובר בבדיקות שגרתיות אנו יודעים מתי צריך לבצע אותם. אנו מבצעים ניקיון ותחזוקה כוללת עם ביובית בנס ציונה ובכל אזור אחר ואתם יכולים להיות בטוחים שנהיה שם מתי שצריך.

  • אנו מבצעים שאיבת ביוב כל לקוח מכל מגזר כולל ללקוחות עסקיים, פרטיים ותעשייתיים, וזה כולל שאיבת הצפות במידת הצורך, שאיבת בורות ספיגה וכמובן שאיבת ביוב כשיש סתימה שממררת את חיי הלקוח. אנו מבינים שהסתימות הם עניין משמעותי שיכול לעצור שגרת עבודה שלמה אך שאיבת ביוב מקצועית שלנו תפתור את כל הבעיות. שאיבה חזקה שמגיעה למעמקי הביוב יכולה לשאוב גם את מה שגרם לסתימה וכך לפתור את הבעיה!

  • אנו מספקים שירותי פינוי פסולת לאתרים מורשים למגוון רחב של לקוחות. אם אתם בונים או משפצים, אם יש לכם עסק או מפעל שמלכלך הרבה, אין לכם מה לדאוג, כי אנחנו יכולים לספק לכם שירות קבוע לפינוי פסולת שיעשה לכם את החיים הרבה יותר קלים! לנו יש את הכלים ואת היכולת, לכם יש את הפסולת, שילוב מנצח כזה לא תקבלו בשום מקום אחר!

  • אנו יכולים לבצע טיפולים ואבחונים מתקדמים למערכת הביוב שלכם ולהבין האם יש חלק בעייתי שצריך להחליף. צילום קווי ביוב היא פעולה שדורשת הרבה ידע מקצועי וכלים מתקדמים טכנולוגית כמו למשל מצלמות רובוטיות או מצלמות צינור ארוכות, מצלמות סיב אופטי ועוד. אצלנו תוכלו למצוא את כל הכלים לצילום מקצועי כולל החלפת חלקי צנרת למפעלים, בנייני משרדים, בניינים משותפים ועוד.

  • אנו עובדים עם מגוון רחב של לקוחות כדי לפתור את הבעיות הכי מסובכות שיש ואחת מהן היא שורשים בביוב. זה יכול להיראות מוזר בצילום אך שורשי העצים יכולים להגיע עד לצנרת הביוב שלכם ולחסום אותם. לנו יש את הכלים והיכולת להגיע עד אליהם, לחתוך אותם ולהוציא אותם בלי צורך לחפור או לקדוח!
 
 
 
 
 


כל בעיה מגיע לסופה כשאנו בסביבה!
התקשרו עוד היום לא.א המבצעים וקבלו את השירות המהיר ביותר!