א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ביובית במודיעין

 
 
מערכת הביוב היא אחת המערכות המעניינות והחשובות ביותר שיש אך כמה אנו יודעים עליה באמת? יש הרבה דברים נסתרים מתחת לרגלינו בכל מקום שבו הצינורות של מערכת הביוב זורמים, וזה הזמן להכיר את מערכת הביוב ואת הביובית מטפלת בה כשהיא מגלה בעיות. אנו ב-א.א. המבצעים תמיד מסבירים ללקוח את כל הפרטים לפני שהוא מקבל טיפול וכך הוא יכול להיות סמוך ובטוח שהוא בידיים טובות!
 
 
 

מדוע נגרמות בעיות במערכת הביוב?

 
 
מערכת הביוב היא אחת המערכות החשובות ביותר שיש והיא מהווה תשתית חשובה שאין כמותה. אנשים רבים חשובים שמדובר במערכת שיכולה להחזיק עשרות שנים בלי כל ניקיון או תחזוקה אך האמת היא שבלי ניקיון הולם יש סיכוי טוב שהיא פשוט לא תהיה שימושית. כל מערכת צריכה לעבור בדיקות תקינות והרבה מהתחזוקה הזו נגמרת בגלל שאנו פוגעים בה. אנו משליכים פסולת אל האסלה ועסקים רבים שופעים שמנים ושומנים, שלא לדבר על מפעלים שמזהמים ופוגעים בה מאוד.
 
 

איך מטפלים בביוב? עם ביובית!

 
ביובית היא למעשה אחת מהפלאים הטכנולוגיים הכי גדולים שיש. ביובית במודיעין, ביובית בירושלים ולמעשה בכל מקום אחר בארץ פועלת באופן שוטף כדי לתפעל בעיות שונות ברחבי הארץ וכך למעשה תורמת לאיכות החיים של כולנו. ללא ביובית במודיעין או בשאר ערי הארץ, הביובים היו עולים על גדותיהם בלי תחזוקה ולמעשה גם בהצפות שנגרמות בגלל מי הגשמים לא היינו יכולים לעשו תדבר. הביובית מכילה ציוד מתקדם שכולל מערכת שאיבה חזקה וכמובן צינור ארוך שמגיע למקומות הכי עמוקים שיש, וכמובן צוות מקצועי שיודע להפעיל אותה בצורה מקצועית.

מה ביובית במודיעין מסוגלת לבצע?

 
  • ביובית במודיעין יכולה לבצע הרבה פעולות אך חשוב מאוד להפריד בין פעולות שגרתיות ובין פעולות חירום. פעולות שגרה הן למעשה פעולות תחזוקה שכל אחד צריך לבצע מידי פעם ולא רק מתארים תעשייתיים אלא גם לקוחות עסקיים וכמובן מתארים עירוניים, שלהם דואגת העירייה. מהפעולה המוכרת ביותר ניתן למנות את שטיפת קווי הביוב, שבה מזרימים מים בלחץ גבוה אל צינורות הביוב במטרה לפתוח סתימות ולהשאיר אותם פתוחים.
  • צוות ביובית יכול לבצע גם צילום צנרת. אנו ב-א.א. המבצעים מבצעים את כל הפעולות שהלקוח צריך כדי לאבחן את הבעיה באופן מדויק ורק לאחר מכן להעניק טיפול הולם. זו הסיבה שאנו מספר אחת בתחום כבר שנים רבות, כי המקצועיות ניכרת בכל טיפול בכל בעיה.
  • הביובית מסוגלת לבצע עוד הרבה פעולות שקשורות בשאיבה. היא יכולה לשאוב בורות ספיגה ובורות רקב ממפעלים והיא יכולה גם לשאוב הצפות מחניונים תת קרקעיים או ממרתפים אחרי גשמים רבים, ויחד עם זאת היא יכולה גם לבצע שאיבה מתוך הביוב עצמו כדי לפתוח סתימות.
 
 
 
 


סתימות פותחים ומהדרך נהנים!
התקשרו עוד היום לא.א המבצעים וקבלו את השירות המהיר ביותר!