א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ביובית בהוד השרון

 
 
צוות ביובית בהוד השרון יכול לעשות לכם את החיים הרבה יותר קלים אם רק תדעו כיצד הוא יכול לעזור לכם. הרבה אנשים בטוחים שביובית מיועדת לעיריות בלבד אך למעשה גם לקוחות פרטים יכולים להשתמש בשירותים שלה. זה הזמן להבין מהו צוות ביובית מקצועי, מה צריך לדעת וכמובן מתי צריך לקרוא. אנו ב-א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ כאן כדי להסביר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת!
 
 
 

לא רק רשויות מקומיות

 
 
אנשים רבים בטוחים שהזמנת ביובית היא נחלתם של רשויות מקומיות בלבד. כשאנו סובלים מבעיית ביוב ברחוב אנו קוראים למוקד העירוני והוא זה שמזמין את הביובית כך שלמעשה אין קשר ישיר ביננו לבין צוותי הביובית בהוד השרון, ברעננה, קריית אתא ובמקומות אחרים. עם זאת כל אחד יכול לקרוא לביובית מתי שהוא צריך בהתאם לבעיות שיש בביתו. לקוחות פרטיים מזמינים ביובית כשיש להם סתימה חמורה במערכת הביוב הביתית או כשיש להם הצפה חמורה, לקוחות עסקיים מזמינים את הביובית עם צוות מיומן כדי לבצע תחזוקה על ידי שטיפה והתקנת מפריד שומנים וכמובן שלקוחות תעשייתיים משתמשים בביובית כל הזמן לתחזוקה ושאיבת בורות ספיגה.
 
 

לאלו בעיות ניתן לקרוא לצוות ביובית?

 
  • ביובית בהוד השרון וביובית בתל אביב פועלות באופן שוטך עם מגוון רחב של לקוחות כדי לתחזק ולנקות את מערכת הביוב. תחזוקה וניקיון של מערכת הביוב חשובה מאוד כדי למנוע בעיות בעתיד ולמעשה אפשר לקרוא לביובית פעם בשנה וכך להימנע מרוב הבעיות הרציניות. על ידי שטיפת קווי ביוב בלחץ מים גבוה ניתן למנוע היווצרות של סתימות וכמובן לסלק את כל הפסולת שנערמת ושוקעת בצנרת.
  • כשיש הצפה בבית, אפילו אם אינה קשורה לביוב, ניתן להזמין צוות ביובי מקצועי שיוכל לפתור את הבעיה. צוות הביובית יידע בדיוק מה לעשות שלב אחרי שלב ואתם יכולים להיות בטוחים שזה רק עניין של זמן עד שההצפה תישאב לחלוטין. בחלק מהמקרים יש צורך גם לקרוא לחברה שתשקם את נזקי המים ושווה לבדוק האם צוות הביובית מבצע זאת גם כן.
  • ברגע שיש צורך להחליף צנרת בביוב בגלל נזילה כלשהי או בגלל התיישנות, צוות ביובית הוא הכתובת. נכון שזו פעולה קצת יותר מסובכת אך צוות הביובית יידע בדיוק מה לעשות ובאופן המהיר והחלק ביותר. כיום כדי לתקן נזילה לא צריך בהכרח להחליף את הצנרת אלא פשוט לשלוח רובוט מתוחכם שייכנס אליו ויסתום אותה בדרכים יצירתיות.
  • צוות ביובית בהוד השרון יכול לעבוד עם לקוחות פרטיים, עסקיים ותעשייתיים גם למען פינוי פסולת. את הפסולת שלכם יש צורך לפנות לאתר מורשה ולשם כך אנו ב-א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ כאן לשירותכם!

הכל מתחיל ונגמר בשירות

 
 
 
 
  • מכירים את זה שהזמנתם ביובית בגבעת זאב והצוות אמנם מטפל בכם באופן מקצועי אך הוא לא באמת נחמד? מצד אחד מה שחשוב זה שהוא יהיה אמין ויטפל במקצועיות וכמו שצריך, אך מצד שני הרבה יותר נעים לעבוד עם בעלי מקצוע שמחייכים ומסבירים לפרטי פרטים בלי לשדר שאין להם ממש כוח לכל העניין. אצלנו ב-א.א. המבצעים אתם תמיד יוצאים מרוצים כי כל מי שעובד אצלנו נהנה ממה שהוא עושה ויודע שהלקוח תמיד לפני הכול. אתם בראש סדק העדיפויות שלנו ואתם תגלו זאת בפעם הבאה שתתקשרו!
  • אנחנו מספקים לכל לקוח את האחריות שמגיע לו. כל פעולה התקנה וכל טיפול תמיד מגובה באחריות כי כך הלקוח יודע שבאמת ביצענו עבודה טובה ואנו בטוחים בה במאה אחוזים. אנו כחברה מצרפים אל המשפחה החמה לקוחות רבים מידי שבוע וגם אתם יכולים ליהנות מהשירות הכי טוב שיש!
 


התקשרו עוד היום לא.א המבצעים וקבלו את השירות המהיר ביותר!