א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ביובית בגבעתיים

 
 
מכירים את המשאית העגולה עם הצינורות שמחוברים אליה שמגיעה למקומות שונים בארץ ומטפלת בהצפות ביוב? זוהי הביובית! העניין עם ביובית מקצועית הוא ההתאמה המלאה שלה לתנאי שטח שונים. לפעמים הגישה שלה לחניונים תהיה בעייתית, ואז נצטרך להשתמש במשאית קטנה לחניונים. לעתים היא תידרש לנוע בתנועה צפופה, ואז נצטרך להיעזר בשירותיהם של נהגים מיומנים שמכירים את האופן שבו מתנהלת העיר, ולפעמים פשוט נצטרך לדעת בדיוק מה עושים ואיך עושים זאת כדי לטפל בבעיה בצורה המהירה והטובה ביותר שרק אפשר. אבל בשביל זה אנחנו כאן! בעמוד זה תקבלו מידע על שירותי ביובית בתל אביב ועל האופן בו הם נבדלים משירותים דומים בערים אחרות ברחבי הארץ.
 
 
 
ביובית בגבעתיים
 
 
 
 
 

דוגמאות למשימות שנבצע עם הביובית בגבעתיים

 
 
  • שחרור של סתימות - בראש ובראשונה, אנשיםמזמינים ביובית, על מנת שזו תשחרר סתימות קשות מאד בקווי הביוב השונים. כאשר ישחומר מסוים או חפץ אשר גורם לסתימה בקווי הביוב, התוצאה עלולה להיות סתימה במבנהשלם ואף בכמה מבנים במקביל. בעזרת הביובית אפשר להשחיל את הצינורות המיוחדים פנימהלקווי הביוב, להפעיל את השאיבה, ופשוט לשאוב את כל הביוב ואת כל החומרים הסותמים -ובכך לשחרר את הסתימה. יש עוד דרך שבה אפשר לטפל בסתימות עם הביובית והיא לבצע אתהפעולה ההפוכה - להוציא לחץ מים גבוה במיוחד, ובכך לשטוף החוצה את הגורם הסותם.הכל נעשה כמובן לפי שיקול הדעת של אנשי המקצוע.
  • טיפול בבורות - כיום בישראל יש עדיין בורותספיגה, בורות רקב, בורות שומן, ועוד בורות מסוגים שונים אשר יש בהם פסולת נוזליתומוצקה. בעזרת ביובית ניתן לשאוב ולרוקן את הבורות הללו, ולהשמיש אותם מחדש. הדברמאפשר להימנע ממצבים של ריקבון מתקדם, זיהום האדמה והסביבה, ועוד.
  • טיפול בהצפות - עוד סיבה טובה להזמין שירותיביובית הוא לטפל בהצפות אשר מתרחשות מעת לעת, במיוחד במפלסים תחתונים מתחת לאדמה.יש כיום תפעה של הצפות במקלטים, במחסנים וכן בחניונים,. בעזרת הביובית הנמוכה,אפשר לבצע שאיבה לכל ההצפה ולנקות ולטהר את המקום.
 
 

להזמין את הטיפול עכשיו

 
אם אתם זקוקים לביובית שתגיע במהירות ובכל שעה ביום, אתם יכולים להיות רגועים כי מצאתם את המקום המושלם - צרו קשר עם א.א המבצעים, ואנו נגיע עם הביובית במהירות,ונספק לכם שירות מצוין.
פנו אלינו כבר עכשיו בטלפון 072-3259955.