א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ביובית בבאר שבע

 
 
ביובית באשקלון יכולה לבצע הרבה פעולות חשובות שבסופו של דבר יהיו קריטיות לאיכות חייכם. יש הרבה דברים חשובים שלא תמיד ברור לכם שצריכים להיעשות והביובית יכולה לדאוג לכולם תוך כמה דקות ספורות. צוות ביובית מיומן יכול לפתור כל בעיה שצצה גם בחורף וגם בקיץ, כשיש הצפה, סתימה או כל דבר אחר. אנו ב-א.א. המבצעים שירותי ביוב בע"מ כאן תמיד לשירותכם לכל בעיה ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!
 
 
 

איך ביובית קשורה לאיכות חיים?

 
 
הביובית קשורה קשר הדוק לאיכות החיים גם אם נדמה לנו שלנו זה לא רלוונטי. אנשים רבים רואים את הביובית לעתים רחוקות ברחובות, בבסיסים צבאיים או במפעלים ואף אחד לא באמת יודע מה היא מבצעת. אנו ב-א.א. המבצעים מבצעים פעולות רבות בשבוע ומטפלים בכל לקוח מכל מגזר ומעלים את איכות החיים על ידי תחזוקה נכונה ופתרון בעיות מהיר. כשהביוב שלכם לא תקין אתם יכולים לסבול מהצפות ומסתימות רבות, יום העבודה ייעצר וכמובן שהריחות המזעזעים לא ינעימו לכם את היום. ביובית באשקלון תפתור לכם את כל הבעיות ואנו נגיע איתה ועם צוות מקצועי במהירות!
 
 

מה ביובית באשקלון מסוגלת לעשות?

 
  • ביובית באשקלון יכולה לבצע הרבה פעולות שיכולות להיום רלוונטיות כלפיכם ואולי המוכרת ביותר היא שאיבת הצפות. כל אחד יכול להיתקל בהצפה פתאומית שתקטע את שגרת יומו בין אם מדובר על פיצוץ בצנרת כלשהי ובין אם מדובר על מי הגשמים שיכולים להיאגר במרתף או בחדר המדרגות. במצבים כאלו אין לכם מה להתלבט כי כל דקה קובעת, התקשרו אלינו ואנו כבר נהיה בדרך אליכם לפתרון הכי מהיר שיש זמין בכל שעה!
  • ביובית באשקלון יכולה לשאוב מים במהירות מסחררת וזו הסיבה מדוע שאיבת הצפות בעבורה תהיה הכי יעילה שיש. עם זאת, השאיבה יכולה להתבצע גם מתוך הביוב ולא רק ממים חיצוניים שהגיעו מהגשמים או מנזילות שונות בצנרת. בעיות רבות במערכת הביוב יכולות לקרות בגלל פסולת ביתית שאנו משליכים אל פתח האסלה, בגלל שומנים שנכנסים למערכת ממטבחים תעשייתיים או בגלל שמנים וחומרי פסולת אחרים שנכנסים כתוצאה מזיהום תעשייתי. כל אלו ייעלמו אחרי שאיבת ביוב מהירה וחזקה של צוות מומחה!

  • עוד אחת מהפעולות הכי חשובות שאנו ב-א.א. המבצעים מבצעים מידי יום היא שטיפת קווי ביוב. שטיפת קווי ביוב אמנם יכולה גם לפתוח סתימות אך היא נפוצה מאוד בתור תחזוקה שגרתית. ברגע שמים בלח גבוה מוזרמים אל עבר צינור הביוב הם מגיעים אל כל ההסתעפויות שלו וכך למעשה פותחים מחד את כל המערכת וגם אם הייתה סתימה חלקית, היא תיפתח במהרה ולא תהיה בעיה בעתיד.