א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ביובית באשדוד

 
 
לא כל יום קוראים לצוות ביובית באשדוד, אך ברגע שאתם צריכים צוות ביובית מיומן אתם חייבים להבין את משמעות הבחירה שלכם. יש הרבה דברים שברורים לכולנו לגבי ביובית אך יש דברים שרק מי שכבר הזמין יודע. זה הזמן שלנו ב-א.א המבצעים שרותי ביוב בע"מ לספר לכם דברים שאתם אולי לא יודעים על הביובית וכך תהיו יותר בשליטה. תמיד אנו כאן לשירותכם כשאתם צריכים ביובית באשדוד ואתם יודעים שיש על מי לסמוך!
 
 
 

מי בכלל צריך ביובית?

 
 
למה אנו צריכים להזמין ביובית באשדוד? מה היא בכלל מבצעת? ברוב המקרים כשאנו רואים ביובית היא בדרך כלל הוזמנה מהמוקד העירוני ולא בגלל לקוח פרטי אך גם אנשים פרטיים יכולים להזמין אותה ולפתור בעיות רבות. יש הרבה מקרים בהם אנשים קוראים לביובית למתארים פרטים ובעיקר לעסקיים כדי להתמודד עם סתימה כלשהי או הצפה שקרתה ולעתים כדי לצלם את צנרת הביובית לכל מיני סיבות. הביובית שמרתת את כול אזרחי מדינת ישראל ויש לא מעט צוותי ביובית שפועלים ברחבי הארץ ומתאימים את סוג הציוד לסוג הבעיה ולפתרון בה.
 
 

איך מגיעים עם ביובית למקום נמוך?

 
אין ספק שביובית באשדוד יכולה לטפל בלא מעט הצפות וסתימות אך מה בנוגע להצפות שנמצאת בתוך פירי מעלית שקשה מאוד להיכנס אליהם? מה קורה להצפות שנוצרו בתוך חניון תת קרקעי או למקום שבו הכניסה אינה מתאפשרת לכלי רכב כה גדול? אמנם אתם רגילים לראות ביובי תעצומה בגודלה אך לצוות ביובית שמכבד את עצמו יש גם ביובית נמוכה. ביובית נמוכה למעשה יכולה להיכנס למקומות נמוכים כמו חניונים וגם לחניות ביתיות וכך להגיע למרתפים בבתים אחוריים או לפירי מעלית שהגישה אליהם מהחניון נוחה. כמו כן, לביובית יש צינור ארוך שיכול להגיע לרוב המקומות.

מתי כדאי לשטוף ומתי לשאוב?

 
 
 
 
  • אנשים רבים מתבלבלים בין שטיפת קווי ביוב לבין שאיבת ביוב. אין ספק כי שאיבת ביוב היא אחת הפעולות הנפוצות ביותר ומטרה לשאוב את כל מי הביוב שגורמים להצפה או שנמצאים לפני סתימה מסוימת, יחד עם הסתימה עצמה. לפיית צינור הביובית קוטר מספיק גדול כדי לשאוב גם את הבוצה או את הפסולת שגרמה לסתימה יחד עם המים עצמם.
  • לעומת זאת שטיפת קווי ביוב מבצעת פעולה הפוכה, היא מזרימה כמות עצומה של מים אל עבר צנרת הביוב ובכך פותחת אותו. במקרים שמדובר בסתימה חזקה שלא נשאבת ניתן להזרים מים בלח גבוה או לטיפולים שגרתיים לתחזוקה. שטיפת קווי ביוב היא פעולה שמזרימה מים אל ההסתעפויות הכי קטנות של הביוב וכך למעשה ניתן לפתוח את כולו בצורה ניכרת דבר שלא מתאפשר על ידי שאיפה.