א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ביובית באזור

 
 
ביובית הינה משאית אשר מסייעת לנו בטיפול בבעיות ביוב שונות
ביובית הינה משאית שימושית ביותר, אשר עושים בה שימוש בעיקר בכדי להתמודד עם בעיות ביוב שונות ובכדי לטפל בקווי ביוב וכל הקשור אליהם. ביובית באזור יכולה לסייע לנו רבות במקרים שונים, וכדאי לדעת מתי מומלץ להיעזר בשירותי ביובית ולא בשירותים אחרים.
 
 
 
ביובית באזור
 
 
 
 
 

אז מתי נעזר בביובית באזור בכדי להתמודד עם בעיות ביוב?

 
 
  • פתיחת סתימות: סתימות פשוטות הנוצרות בשל הצטברות לכלוך קל בקווי הצנרת הביתית או בסיפון, ניתנות לפתיחה בקלות באמצעים ידניים כגון פומפה. סתימות קשות יותר, כגון סתימות הנוצרות בשל הצטברות מוצרי היגיינה או צמיחה של שורשים אל תוך הצנרת, עלולות להיות קשות הרבה יותר לפתיחה, והן מצריכות מאתנו להשתמש בכלים המתאימים לשם פתיחתן. ביובית באזור יכולה לפתוח גם סתימות קשות ביותר בעזרת כוח השאיבה החזק שלה, ובה נשתמש לפתיחת סתימות מסוג זה.
  • שאיבת בורות: בורות הינם כלי יעיל ביותר לסינון חומרים שונים מקווי הביוב, ולכן עושים בהם שימוש לאיסוף לכלוך כגון שמנים ושומנים. בורות אלו, אשר מסייעים לנו בשמירה על קווי הביוב העירוניים, מתמלאים עם הזמן, ואחת לתקופה יש לשאוב אותם בכדי להבטיח את המשך תקינות הביוב ולמנוע מצבים בהם חומרים שנאספו בבורות ממשיכים לביוב עצמו. שאיבה זו של הבורות מתבצעת גם היא על ידי ביובית באזור, אשר גם שואבת את הבור וגם מסייעת לנו בהובלת תוכנו למתקני טיהור ייעודיים לכך.
  • שאיבת מים: כאשר אנו צריכים להתמודד עם הצפה חמורה, בין אם הצפה ביתית ובית עם עירונית, עלינו לשאוב כמויות גדולות של מים, וגם בזה יכולה לסייע לנו ביובת באזור, אשר יכולה לשאוב מים במהירות רבה ביותר, כך שנוכל לטפל בבעיה בקלות וביסודיות
 
 

חברת א.א. המבצעים שירותי ביוב מציעה שירותי ביוב שונים, ביניהם שירותי ביובית

 
שירותי הביוב המוצעים על ידי חברת א.א. המבצעים שירותי ביוב הינם רבים ומגוונים, ויכולים לתת לנו מענה לשלל בעיות ביוב. אחד השירותים היעילים ביותר המוצעים על ידי החברה הינו כמובן שירותי ביובית, אשר יכולים להיות רלוונטיים לכל אחד.