א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ביובית באור עקיבא

 
 
כשכשיש בעיה בביוב אתם צריכים צוות מנוסה שיודע מה הוא עושה כדי להצליח לפתור אותה כמה שיותר מהר. בעיה במערכת הביוב יכולה לגרום לאיכות חיים ירודה באופן משמעותי ביותר כשריחות עזים ייצאו ממנו ותיתכן הצפה. זה הזמן לגלות מה בדיוק צריך לעשות כשיש בעיה בביוב ומתי צריך לקרוא לביובית באור עקיבא. אנו ב-א.א. המבצעים רוצים שתדעו מה לעשות בכל רגע כדי שלא תיכנסו להיסטריה, תמיד תהיו בשליטה ותמיד תהיו בשליטה!
 
 
 

הבעיות שכולנו חוששים מהן

 
 
יש הרבה בעיות שיכולות לקרות בבית ובעסק אך אחת מהבעיות הכי קשות שיכולות להיות היא בעיה בביוב. זה לא שבעיה בביוב לא יכולה להיפתר, אלא מדובר בבעיה שלא ידועה לאדם הממוצע בגלל כמו כל מערכת הביוב שלרוב נסתרת מנגד עיננו. בעיה בביוב יכולה להיות קטלנית במיוחד לאיכות המקום כאשר הצפות ייתכנו בגלל סתימה כלשהי שנוצרה, שורשים ביוב יכולים ליצור בעייתיות מתמשכת וכמובן שריחות חזקים יכולים לצאת ולגרש את הלקוחות או להוציא לנו את הרצון להיות בבית. עם זאת, יש מקרים בהם אפשר לפתוח סתימות לבד, ויש מקרים בהם צריך לקרוא למקצוען.
 
 

בעיות בביוב ודרכי הפתרון

 
  • עוד לפני שאתם ממהרים להזמין ביוביות באור עקיבא חשוב מאוד שתבינו שאפשר לפתוח סתימות לבד במידה ומדובר על סתימה קטנה יחסית. סתימה בשירותים או סתימה בכיור אפשר לפתוח גם בלי לקרוא לצוות ביובית מקצועי וזאת על ידי מגוון שיטות מלבד הפומפה שאותה כולנו מכירים. ניתן לשפוך מים חמים אל פתח הניקוז וייתכן כי הסתימה תומס על ידי המים החמים, ולחלופין ניתן לשפוך חומרים כימיים ייעודיים וכך למעשה לפתור את הבעיה. את החומרים האלו ניתן לקנות במגוון רחב של חנויות אינסטלציה.

  • ברגע שאתם סובלים מהצפה המצב קצת יותר מסובך. הצפה יכולה להשתנות בדרגת החומרה שלה לפי השלב שלה וכמות המים, כמו גם האזור בו היא קרתה. אם יש לכם הצפה במרתף ויש לכם בו לא מעט חפצים שיכולים להיהרס בגלל המים, אתם יכולים למצוא את עצמכם בבעיה חמורה שדורשת קריאה למקצוענים לנו ב-א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ. יש אנשים שכדי למנוע הצפות מחזיקים משאבות טבולות שיבצעו את העבודה בצורה יעילה.

  • אם יש סתימה בביוב זו כבר בעיה אחרת לגמרי. סתימה בביוב מצריכה עבודה בתוך הביוב, מקום שאליו לא תוכלו להגיע וכנראה גם לא תרצו להגיע. זה הזמן להרים טלפון אלינו כי הצוות שלנו ב-א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ יכול להגיע לכל מקום במהירות ולטפל בכל בעיה שעולה. כך אתם יכולים להיות רגועים תמיד שיש מי שדואג לכם בכל רגע.