א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ביובית באבן יהודה

 
 
יכול להיות שיצא לכם פעם לפגוש את הביובית מקרוב ואולי אפילו ראיתם אותה בפעולה, אך בכל מקרה שוב שתכירו את היכולות שלה כי בבוא היום תצטרכו אותה, בין אם שוב ובין אם בפעם הראשונה. ביובית באבן יהודה, בתל אביב, ברעננה, בנתניה ובכל רחבי הארץ פועלות באופן שוטף בכל המגזרים, מהפרטי ועד התעשייתי, כדי לספק מגוון רחב של שירותים. אנו ב-א.א המבצעים שרותי ביוב בע"מ כאן לשירותכם כדי לספק לכם את השירות הכי טוב שיכול להיות!
 
 
 

הביובית שלנו וההקלה שלכם

 
 
אין ספק שכשבוחרים בחברה מקצועית הכול הופך להיות הרבה יותר פשוט. לא רציך להזכיר שוב דבר ולא צריך לדאוג משום דבר, כשבוחרים ב-א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ אפשר להיות בטוחים שכל סדר הפעולות מתבצע בצורה הכי יעילה ומהירה שיש. לנו חשוב ספק ללקוחות שלנו ביובית באבן יהודה כמו בכל מקום אחר ברחבי הארץ, והגיע הזמן שתכירו לאיזה צורך אפשר להשתמש בשירותים שלנו. יש כמה פעולות שאולי יהיו מאוד מוכרות אך גם יש כמה פעולות שיכול להיות שלא הכרתם שבסופו של דבר יום אחד תצטרכו גם אתם.
 
 

מה צוות ביובית באבן יהודה יכול לבצע?

 
  • צוות ביובית הוא צוות מיומן שיכול לטפל בבעיות רבות בלי כל קושי אחרי שיש לו ניסיון של שנים רבות. ככה זה לפחות אצלנו ב-א.א. המבצעים כי אנו תמיד נותנים ללקוח את הטיפול הכי מקצועי ואדיב שיכול להיות. אחת הפעולות הכי שגרתיות שאנו מבצעים היא שטיפת קווי ביוב, שטיפה זו נועדה למען תחזוקת קווי הביוב על ידי שטיפה שלהם בלחץ מים גבוה. כך כל צנרת הביוב גם עד ההסתעפויות הכי קטנות שיש, נשטפים ואין בהם חשש לסתימה לעוד פרק זמן ארוך לאחר מכן.
  • יש הרה לקוחות שצריכים אותנו למטרות צילום קווי ביוב. צילום קווי ביוב היא פעולה שמצריכה הרבה ידע מקצועי יחד עם טכנולוגיה מתקדמת ואת שניהם תוכלו למצוא אצלנו. אנו מחזיקים מצלמות רובוטיות מיוחדות ומצלמות צינור, מצלמות דחיפה ועוד אמצעים טכנולוגיים מתקדמים שימנעו כל צורך לקדוח או לחפור באדמה כדי להגיע אל חלק הצנרת לצרכי אבחון. כך אנו חוסכים זמן וכסף לעצמנו וללקוח והעבודה הרבה יותר מדויקת!
  • סתימה בביוב יכולה לקרות לכל אחד אך כל אחד יכול גם להיות רגוע כשזה קורה, כי אנו ב-א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ כאן תמיד לשירותכם כדי לדאוג שהיא תחלוף במהרה! עם ביובית באבן יהודה ניתן לשאוב את הסתימות וכך החיים הרבה יותר קלים!
  • בורות רקב ובורו תספיגה נפוצים מאוד במגזר התעשייתי ואנו כאן כדי לשאוב אותם באופן שגרתי. כל לקוח תעשייתי וכל לקוח עירוני תמיד יכולים לסמוך עלינו בעבודה שוטפת לאורך זמן!