א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בור ספיגה

 
פנו לא.א. המבצעים – חברה המציעה
שירותי פינוי פסולת לאתר מורשה!
 
חברת א.א. המבצעים - שירותי ביוב מאפשרת לכם להפוך את סביבת מגוריכם לטובה ולנעימה יותר ומציעה לכם שירותי פינוי פסולת ביוב לבור ספיגה מורשה.
 

באמצעות שירות פינוי פסולת תוכלו:

 
 
  • למנוע נזקים תברואתיים שעלולים לגרום לבעיות בריאותיות
  • ליהנות מסביבה נקייה ואיכות חיים גבוהה
  • לסייע בשמירה על איכות הסביבה
  • להשאיר לעתיד מקום נעים וטוב לחיות בו
 
 
 

חשיבות שירותי פינוי פסולת לאתר מורשה

 
 
פסולת ביוב, אשפה ומים מזוהמים שנעשה בהם שימוש ביתי או תעשייתי יש לפנות למקום המיועד לשם מטרה זו.

בדיוק לשם כך נוצר בור ספיגה מורשה שלשם יש לרוקן את כל השפכים המזוהמים ללא פגיעה בסביבה או בבני אדם וללא נזקים משניים כגון חילחול או זיהום האוויר בגזים רעילים.

ידוע כי פסולת ממין זה עלולה לגרום למפגעים חמורים ביותר מכל מין וסוג. היא מכילים חיידקים, כימיקלים, מיקרו-אורוגניזמים ועוד חומרים מזהמים רבים, שאם לא מטפלים בהם כמו שצריך, הם עלולים לחלחל אל האדמה ולמי התהום.

כלומר – מעבר לכך שהם עלולים לגרום לצחנה בלתי נסבלת, ומוקד משיכה למזיקים שונים, הם עלולים לזהם את מקורות השתייה של כולם ולפגוע בקרקע החקלאית שבהמגדלים יבולים המשמשים כמזון.

לפיכך, הצורך לשפוך אתכל המטען המזהם הזה אל בור ספיגה מיוחד למטרה זו, הינה גדולה ומחוייבת המציאות. לא רק לשם בריאותינו ובריאות האנשים שעלולים לבוא במגע עם הפסולת הרעילה, אלא גם לאיכות הסביבה ולשמירה על אדמה ירוקה וסביבה נקייה.

למען איכות הסביבה והמקום שאנו גרים בו, יש לפנות אשפה רעילה ופסולת שופכין למקום המיועד לכך והמוקצה מהרשויות האחריות בשטח.
 
 
 
 

אנחנו מעניקים לכם שירות שאיבת שפכים בהתאמה אישית

 
  • לאנשים פרטיים -השפכים עוברים במערכות הביוב שנועדו לסלק אותם, אבל לעתים קרובות הם יוצרים סתימה בצנרת, שגורמת לביוב לעלות על גדותיו. במקרים כאלה אין ברירה אלא להיעזר בשירותיו של קבלן ביוב מקצועי, אשר מספק גם שירותי ביובית. הוא יוכל לשאוב את מה שגרם לסתימה ולשחרר את המעבר שנחסם.
  • לחברות ולמפעלים – אם אתם הבעלים ו/או המנהלים של מפעל כלשהו שמייצר פסולת, הרי שאתם מחויבים לדאוג להוביל את מי השפכים לאחד ממתקני הטיהור אשר פזורים ברחבי הארץ.לשם כך, עליכם להיעזר באינסטלטור שמספק שירותי ביובית והובלה לבור ספיגה מיועד. זוהי הדרך היחידה שבאמצעותה ניתן לשאוב את הפסולת שהמפעל שלכם ייצר, ולהעביר אותה למפעל אשר מתמחה בטיהור שפכים, המאפשר לעשות במים שימוש חוזר ולשמור על איכות הסביבה.
 
 
לקבלת פרטים נוספים צרו עמנו קשר עוד היום.
נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם שירות אדיב ומקצועי!